Новини Волинського онкоцентру

04 лютого 2024р.

Всесвітній день боротьби проти раку

Щорічно 4 лютого відзначається Всесвітній день боротьби з раком. Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) та Міжнародне агентство з вивчення раку (IARC) за підтримки Міжнародного союзу протиракового контролю (UICC) поширюють інформацію про завдання, що стоять перед світом в боротьбі з раком.

Читати більше

20 жовтня 2023р.

Всеукраїнський день боротьби з раком молочної залози

Цей день було засновано 20 жовтня 2005р. для того, щоб привернути увагу громадськості до стрімкого зростання в Україні захворюваності на рак грудей. Мета заходів – підвищити проінформованість населення щодо проблем раку молочної залози та наголосити на важливості ранньої діагностики захворювання для проведення належного лікування.

Читати більше

19 вересня 2022р.

Однозначно – вакцинуватися!

Керівник Волинського обласного центру онкології Юрій Малімон розповів про ситуацію в установі та висловив свою позицію щодо вакцинації онкопацієнтів від коронавірусу.

Читати більше

30 травня 2022р.

Оновлене хіміотерапевтичне відділення

Після двох років реконструкції приміщення, де колись знаходився обласний хоспіс, тут запрацювало оновлене відділення хіміотерапії Волинського центру онкології.

Читати більше

07 лютого 2022р.

Зарплата медпрацівникам за січень

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №2 від 12.01.2022р. здійснено виплату заробітної плати медичним працівникам за січень 2022 року.

Читати більше