Дана форма доставить ваше повідомлення на електронну пошту адміністрації Волинського обласного медичного центру онкології.

Відділення променевої терапії

Старомінська Ж. Л.Старомінська Жанна Леонідівна


Очолює відділення променевий терапевт вищої кваліфікаційної категорії

Старомінська Жанна Леонідівна

Тел. відділення : +38 (0332) 26-14-96

Ліжковий фонд відділення променевої терапії – 60 ліжок.

Це єдине відділення у Волинській області, в якому проводиться променеве лікування онкологічних і неонкологічних захворювань як місцевим жителям, так і хворим з інших областей. Лікувальний процес забезпечується наявною у відділенні апаратурою, що розташована в окремому крилі радіологічного корпусу :

1. Лінійний прискорювач UNIQUE (6 МеВ) фірми "VARIAN" (2014р.)
2. Дистанційний гамма-терапевтичний апарат АГАТ-С (1979р.)
3. Внутрішньопорожнинний гамма-терапевтичний апарат АГАТ-ВУ (1992р.)
4. Апарат РУМ-17 для напівглибокої рентгенотерапії (1994р.)
5. Апарат МФТ-60 для близькофокусної рентгенотерапії (1982р.)
6. Комп’ютерний томограф SOMATOM фірми "SIEMENS" 20-зрізовий для діагностики і топометричної підготовки пацієнтів до лікування на лінійному прискорювачі.

Ліцензія на право проведення робіт з використанням джерел іонізуючого випромінювання дійсна до 07 березня 2021р. Індивідуальний дозиметричний контроль зовнішнього опромінення медперсоналу категорії А проводить Центральна лабораторія радіаційної гігієни ДУ "Інститут медрадіологїї ім. С.П.Григор’єва НАМН України".

За останні роки у відділенні променевої терапії проліковано до 72% онкохворих, що взяті на облік в онкодиспансері. Лікарі відділення займаються опроміненням практично всіх локалізацій пухлинного процесу, при яких показана променева терапія:

– пухлини головного мозку,
– рак губи, язика, слизової порожнини рота, ротоглотки та гортані,
– рак молочної залози,
– рак легень,
– рак стравоходу, частково шлунка та прямої кишки,
– рак сечового міхура, простати та статевого члена
– рак тіла та шийки матки,
– рак шкіри будь-яких локалізацій,
– лімфоми та багато інших.

З метою підвищення кваліфікації та покращення якості лікування – лікарі відділення приймають участь у Всеукраїнських науково-практичних конференціях, міжнародних симпозіумах, проходять стажування в клініках поза межами України. По мірі можливості втілюються нові методики опромінення, застосовується радіомодифікація хіміотерапевтичними препаратами, впроваджуються нові техніки догляду за хворими з променевими реакціями та ускладненнями.

Радіологія. Волинський ОМЦОВідділення променевої терапії. Волинський онкодиспансер Радіологія. Волинський ОМЦОВідділення променевої терапії. Волинський онкодиспансер Радіологія. Волинський ОМЦОВідділення променевої терапії. Волинський онкодиспансер Радіологія. Волинський ОМЦОВідділення променевої терапії. Волинський онкодиспансер Радіологія. Волинський ОМЦОВідділення променевої терапії. Волинський онкодиспансер Радіологія. Волинський ОМЦОВідділення променевої терапії. Волинський онкодиспансер