Дана форма доставить ваше повідомлення на електронну пошту адміністрації Волинського обласного медичного центру онкології.

Комп'ютерний томограф Siemens Definition AS

Комп'ютерний томограф Siemens. Волинський ОМЦОКомп'ютерний томограф відділення променевої терапії. Волинський онкодиспансер

Кабінет комп'ютерної томографії, обладнаний томографом Somatom Definition AS фірми "Siemens", запущений в експлуатацію в 2014р. і входить в склад відділення променевої терапії.

Встановлювався томограф з метою топометричної підготовки пацієнтів до лікування на лінійному прискорювачі, а також для проведення діагностичних обстежень.

Комп'ютерна томографія є одним з безпечних, інформативних і найсучасніших методів якісного дослідження організму, а саме :

– онкологічних захворювань,
– захворювань головного мозку та шиї,
– захворювань органів грудної порожнини,
– захворювань органів черевної порожнини,
– захворювань органів тазу,
– захворювань суглобів та хребта (зокрема для виявлення гриж міжхребцевих дисків).

Переваги комп'ютерної томографії Siemens Somatom Definition AS :


1. Високоточний мультиспіральний 20-зрізовий комп'ютерний томограф Siemens Definition AS є багатозрізовим КТ-сканером з можливістю отримувати одночасно збір даних 20-х зрізів товщиною від 0,3 до 5 мм. Відрізняється високими експлуатаційними характеристиками, має високі діагностичні можливості і дає змогу покращити точність та діагностичну достовірність обстежень.

2. Оснащений лазерною системою топометрії, за допомогою якої відбувається передпроменеве планування хворих для лікування на лінійному прискорювачі.

3. Нова функція ReferenceFix вирівнює відношення між різними системами координат системи КТ (комп'ютерного томографа) та лінійним прискорювачем.

4. Зображення КТ описують лікарі, які мають багаторічний досвід роботи та є членами асоціації радіологів України та Європейської асоціації радіологів.

5. Використовуються сучасні контрастні речовини, що сприяють зниженню ризику розвитку побічних реакцій до мінімуму.

На апараті Siemens Definition AS проводиться такий метод обстеження як віртуальна колоноскопія. Метод дозволяє будувати 3D моделі органів черевної порожнини, малого тазу і практично не викликає больових відчуттів у пацієнта. Це скринінговий метод для виявлення колоректального раку товстого кишківника.

Комп'ютерний томограф Siemens. Волинський ОМЦОКомп'ютерний томограф відділення променевої терапії. Волинський онкодиспансер Комп'ютерний томограф Siemens. Волинський ОМЦОКомп'ютерний томограф відділення променевої терапії. Волинський онкодиспансер Комп'ютерний томограф Siemens. Волинський ОМЦОКомп'ютерний томограф відділення променевої терапії. Волинський онкодиспансер