Онкохірургічне відділення №1

Супрунець В. Л.


Очолює відділення онкохірург вищої кваліфікаційної категорії

Супрунець Віталій Леонідович

Тел. відділення : +38 (0332) 26-34-40

Ліжковий фонд онкохірургічного відділення – 30 ліжок.

Відділення займається лікуванням хворих на онкопатологію м’яких тканин та шкіри, раку стравоходу, шлунка, тонкого і товстого кишківника, пухлин заочеревинного простору, раку нирки, сечового міхура, передміхурової залози та яєчка.

В середньому у відділенні проводиться понад 600 операцій на рік, із них більше третини – порожнинні.

Основні оперативні втручання :

– резекція н/з стравоходу,
– гастректомія,
– дистальна і проксимальна субтотальні резекції шлунка з лімфодисекцією D2,
– геміколектомія,
– черевно-анальна резекція і екстирпація прямої кишки з мезоректумектомією,
– передня резекція прямої кишки та ін.

Серед непорожнинних операцій превалюють втручання з приводу доброякісних і злоякісних пухлин шкіри, м’яких тканин, раку нирки, сечового міхура, передміхурової залози та яєчка.

З моменту свого заснування до теперішнього часу основні зусилля співробітників колективу були спрямовані на вдосконалення методів діагностики, хірургічного та комбінованого лікування хворих на рак стравоходу, шлунку, товстого кишківника, нирок, сечового міхура, передміхурової залози, заочеревинних пухлин. Раціональна хірургічна тактика, сучасна комплексна діагностика, застосування додаткових лікувальних впливів дозволили суттєво покращити операбельність як первинних, так і рецидивних пухлинних утворів.

Показники 5-річного виживання радикально прооперованих хворих не відрізняється від таких середніх по Україні, а по окремих локалізаціях – перевищують їх.

Лікарі онкохірургічного відділення є учасниками багатьох республіканських та міжнародних конференцій. В доробку відділення входять понад 70 наукових робіт і 6 монографій, присвячених лікуванню різних локалізацій раку.

Хірургія №1
Хірургія №1
Хірургія №1
Хірургія №1
- Волинський обласний онкологічний диспансер -