Дана форма доставить ваше повідомлення на електронну пошту адміністрації Волинського обласного медичного центру онкології.

Операційний блок

Гаврилюк С. С.Гаврилюк Сергій Степанович


Очолює оперблок лікар-анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії

Гаврилюк Сергій Степанович

Тел. операційної : +38 (0332) 26-37-29

Операційний блок Волинського онкодиспансеру – це серце стаціонару з сучасним обладнанням і прекрасним мікрокліматом, де виконується понад 2000 онкологічних операцій на рік. Після реконструкції, виконаної в 2010р., оперблок став найбільш високотехнологічним підрозділом диспансеру, що складається з трьох операційних зал :

1-й – гінекологія,    2-й – хірургія-мамологія,    3-й – урологія.

Операційний блок розділяють на три зони чистоти : загальну, передопераційну і операційну.
В загальній зоні знаходяться коридор та приміщення загального використання. В передопераційній зоні знаходиться передопераційна кімната, стерилізаційна. Ці зони між собою розділяються жовтою смугою на підлозі. До операційної (стерильної) зони входить власне операційна. Медична та стерильна зони розділяються червоною смугою на підлозі.

Операційний блок оснащений сучасною апаратурою, яка дозволяє проводити операції різного рівня складності :

– ендовідеоскопічний комплект для оперативних втручань фірми "Lemke",
– резектоскоп,
– електрохірургічний прилад "MARTIN",
– апарати електрохірургічні "ZEUS 400",
– електрокоагулятор високочастотний "ЕК-30",
– стіл операційний "JY-D Keling Medical",
– світильники хірургічні "SIMEON" Sim LED та "Morch LEDSSC".

Операційне відділення оснащене лапароскопічною стійкою, що дозволяє не тільки здійснювати мініінвазивні (малотравматичні) операції пацієнтам з плановими оперативними втручаннями, а й проводити невідкладні операції.

Операційна. Волинський ОМЦООпераційний блок. Волинський онкодиспансер Операційна. Волинський ОМЦООпераційний блок. Волинський онкодиспансер Операційна. Волинський ОМЦООпераційний блок. Волинський онкодиспансер Операційна. Волинський ОМЦООпераційний блок. Волинський онкодиспансер Операційна. Волинський ОМЦООпераційний блок. Волинський онкодиспансер