Комп'ютерний томограф Toshiba Asteion S4

КТ Toshiba Asteion S4


Тел. кабінету : +38 (0332) 26-07-69 *

Кабінет комп'ютерної томографії, обладнаний томографом Asteion Super 4 фірми "Toshiba", запущений в експлуатацію в 2009р. і входить в склад рентген-діагностичного відділення.

Система Asteion S4 є мультизрізовим спіральним КТ сканером, що підтримує сканування всього тіла. Ця система генерує 4 зрізи за один оберт шляхом використання багаторядного детектора з вибором товщини зрізу (SSMD) від 0,5 до 5 мм.

Комп'ютерний томограф Toshiba Asteion Super 4 був встановлений з метою проведення широкого спектру діагностичних обстежень :

– онкологічних захворювань,
– захворювань органів грудної, черевної порожнини та тазу,
– захворювань головного мозку та шиї,
– захворювань хребта та суглобів.

Переваги комп'ютерної томографії Toshiba Asteion S4 :

1. Висока якість зображень поєднується з низькою дозою за рахунок максимально ефективного використання рентгенівського випромінювання. Програма SureExposure дозволяє домогтися зниження дози на пацієнта шляхом безперервного регулювання інтенсивності рентгенівського випромінювання при спіральному скануванні.

2. КТ-рентгеноскопія в реальному часі. Функції SureScan і SureStart забезпечують показ в реальному часі 12 зображень в секунду для спірального сканування. Функція SureScan дозволяє відразу ж завершити збір даних, як тільки досягнута потрібна зона, забезпечуючи економію часу.

3. Asteion S4 є першим 4-зрізовим сканером, в якому була впроваджена можливість нахиленого спірального сканування. А технологія корекції пучка забезпечила високу якість зображень.

4. Зображення КТ описують лікарі з багаторічним досвідом роботи, які є членами асоціації радіологів України та Європейської асоціації радіологів.

5. При проведенні обстежень використовуються сучасні контрастні речовини, що знижують ризик розвитку побічних реакцій до мінімуму.

* Телефонний дзвінок здійснюється на внутрішній номер через комутатор.

КТ Toshiba Asteion S4
КТ Toshiba Asteion S4
КТ Toshiba Asteion S4
- Волинський обласний онкологічний диспансер -