Онкохірургічне відділення №2 (мамологічне)

Федорчук В. М.


Очолює відділення онкохірург вищої кваліфікаційної категорії

Федорчук Володимир Миколайович

Тел. відділення : +38 (0332) 26-14-90

Ліжковий фонд мамологічного відділення – 30 ліжок.

Відділення відкрите у 2010 році.
Основним напрямком діяльності є хірургічне, комбіноване та комплексне лікування захворювань молочної залози на сучасному рівні. Мамологічне відділення володіє унікальним досвідом лікування всього спектру захворювань молочних залоз: починаючи від доброякісних новоутворень та фонових захворювань, які є факультативними чи облігатними передраковими процесами (фіброзно-кістозна мастопатія, вузлова мастопатія) і закінчуючи злоякісними пухлинами. Також лікарі-мамологи займаються лікуванням неепітеліальних і фіброепітеліальних пухлин молочних залоз (саркоми, злоякісні і доброякісні листоподібні фіброаденоми).

Досвід, накопичений відділенням, дозволяє успішно лікувати саму поширену онкологічну патологію у жінок – рак молочної залози при будь-якій стадії. Проведені лікувальні програми враховують індивідуальні особливості як пацієнтів, так і біологічні особливості пухлинного процесу. З урахуванням результатів сучасних методів обстежень виробляються індивідуальні лікувальні підходи. Більш ніж у третини пацієнток при початкових стадіях раку молочної залози хірургами відділення вдається зберегти молочну залозу і домогтися гарних косметичних результатів.

Грунтуючись на сучасних уявленнях про особливості раку молочної залози хворим проводиться комплексне лікування :

– оперативне втручання,
– передопераційна та післяопераційна хіміотерапія,
– променева терапія,
– гормональна терапія,
– імунотерапія.

В ряді випадків навіть при ІІІ стадії захворювання дане лікування дозволяє зберегти пацієнтці молочну залозу.

Складовою частиною лікування пацієнток є психологічна реабілітація. В зв'язку з чим в 2016р. на базі мамологічного відділення відкрито реабілітаційний центр, де проводиться фізична та психологічна реабілітація пацієнтів, що перенесли операції з приводу раку молочної залози.

Мамологія
Мамологія
Мамологія
Мамологія
- Волинський обласний онкологічний диспансер -