Онкогінекологічне відділення

Сінєльніков І. В.


Очолює відділення онкогінеколог вищої кваліфікаційної категорії

Сінєльніков Іван Володимирович

Тел. відділення : +38 (0332) 26-16-90

Ліжковий фонд онкогінекологічного відділення – 30 ліжок.

Відділення онкогінекології було розгорнуто в 1972р. на базі Волинського обласного онкологічного диспансеру і є структурним підрозділом даного закладу.

Основний напрямок діяльності – це надання кваліфікованої медичної допомоги онкогінекологічним хворим. В відділенні впродовж багатьох років проводиться діагностика, лікування та диспансерне спостереження передпухлинних та пухлинних утворів геніталій, зокрема :

– передрак та рак тіла матки,
– передрак та рак шийки матки,
– передрак та рак яєчників,
– передрак та рак зовнішніх статевих органів.

Колектив онкогінекологічного відділення – це висококваліфіковані лікарі, медичні сестри та молодші медичні сестри. Лікарі відділення володіють всіма методами комплексного лікування онкогінекологічної патології, що дозволяє проводити стаціонарне лікування понад 1000 хворих на рік. Впровадження нових технік та методик оперативних втручань значно покращує результати при комбінованому лікуванні хворих на рак шийки і тіла матки після проведення передопераційної хіміо-променевої терапії.

Використання у КП «Волинський обласний медичний центр онкології» сучасної діагностичної апаратури та передових методів лабораторного обстеження (в тому числі комп'ютерну томографію, УЗД, цитологічні та гістологічні дослідження) дає можливість проводити весь комплекс обстежень та лікувальних міроприємств у хворих з онкогінекологічною патологією згідно державних та міжнародних стандартів.

В 2012р. в гінекологічному відділенні проведено капітальний ремонт, що значно покращило умови перебування на лікуванні онкохворих та умови праці колективу відділення.

Онкогінекологія
Онкогінекологія
Онкогінекологія
Онкогінекологія
- Волинський обласний онкологічний диспансер -