Кабінет ендоскопії

Дудра О. П.


Очолює кабінет ендоскопії лікар-ендоскопіст вищої кваліфікаційної категорії

Дудра Олег Петрович


Кабінет ендоскопії є структурним підрозділом Волинського обласного центру онкології і розміщується у спеціально обладнаних приміщеннях, що повністю відповідають вимогам правил з улаштування, експлуатації та техніки безпеки.

Основним завданням ендоскопії є найбільш повне забезпечення потреб населення в усіх видах ендоскопічних досліджень, а саме езофагогастродуоденоскопій, колоноскопій, бронхоскопій в об'ємі близько 2,5 тис. щорічно. При потребі проводиться забір матеріалу на цитоморфологічні дослідження.

Із специфічних операцій в кабінеті виконуються :

– поліпектомії,
– видалення сторонніх тіл з шлунково-кишкового тракту,
– дилатація звужень стравоходу,
– зупинка кровотеч,
– введення зондів для ентерального харчування.

Ендоскопічний кабінет оснащений сучасною апаратурою провідних світових виробників і використовує в роботі ендоскопічні системи фірм "Olympus", "PENTAX", "Fujinon". Обробка сучасного обладнання здійснюється згідно наказу МОЗ України за допомогою миючої та ультразвукової машин.

В штат ендоскопії входять три кваліфікованих лікарі-ендоскопісти, дві сестри медичні і одна молодша сестра. Лікарі кабінету постійно вдосконалюють свій кваліфікаційний рівень і є членами асоціації лікарів-ендоскопістів.

Ендоскопія
Ендоскопія
Ендоскопія
- Волинський обласний онкологічний диспансер -