Хіміотерапевтичне відділення

Чоплак І. І.


Очолює відділення онколог вищої кваліфікаційної категорії

Чоплак Ігор Іванович

Тел. відділення : +38 (096) 309-84-18

Ліжковий фонд хіміотерапевтичного відділення – 60 ліжок.

Відділення є центром для надання та проведення спеціалізованого хіміотерапевтичного лікування і консультативної допомоги пацієнтам зі злоякісними солідними пухлинами. Лікарі хіміотерапевтичного відділення надають необхідну хіміотерапевтичну допомогу онкохворим, які знаходяться на лікуванні як в Волинському ОМЦО, так і в інших медичних закладах Волинської області. Надають амбулаторну консультативну допомогу прикріпленому контингенту хворих, здійснюють клінічне обстеження хворих, а при необхідності – проводять пункції пухлинних утворень, лапароцентез та плевральні пункції.

Лікарі застосовують різні способи введення хіміопрепаратів:

– внутрішньовенно струминно,
– внутрішньовенно краплинно,
– інфузії за допомогою дозаторів лікарських речовин,
– внутрішньом’язово,
– в плевральну і черевну порожнину,
– безпосередньо в пухлину.

Онкохіміотерапевтичне відділення здійснює сучасне цитостатичне медикаментозне лікування онкологічних хворих Волинської області. Тут проводяться всі види цього лікування:

– неоад'ювантна хіміотерапія,
– ад'ювантна хіміотерапія,
– поліхіміотерапія,
– комбінована хіміо-, іммуно-, гормоно-, таргетна терапія.

Токсичні прояви цитостатичного лікування є прогнозованими, контрольованими та керованими завдяки оптимальному поєднанню стандартних режимів з індивідуальними модифікаціями, а також завдяки використанню сучасних лікарських засобів суппортивного призначення.

Частина хворих отримує лікування амбулаторно. У випадках виникнення важких токсичних проявів на амбулаторному етапі хворі направляються на стаціонарне лікування.

Хіміотерапія
Хіміотерапія
Хіміотерапія
Хіміотерапія
- Волинський обласний онкологічний диспансер -