Дана форма доставить ваше повідомлення на електронну пошту адміністрації Волинського обласного медичного центру онкології.

Волинському онкологічному диспансеру – 70 років

09 серпня 2018р.

Сьогодні, 9 серпня, колектив диспансеру відзначив ювілей урочистим заходом, що відбувся в Палаці культури міста Луцька. У залі зібралися працівники медичного закладу, ветерани онкологічної служби Волині, священики та представники влади.

Волинському онкодиспансеру - 70 років.

Свято почалося з благословіння духовних отців. "Ви – особливі лікарі! Просимо в Бога благословення на ваші руки та серця. Просимо в Господа сил для того, щоб ви витримали усі ці випробування", – мовив священик Михайло і вручив головному лікарю онкологічного диспансеру Юрію Малімону ікону Божої Матері.

Волинському онкодиспансеру - 70 років.

Голова Волинської ОДА Олександр Савченко побажав працівникам диспансеру здоров'я та оптимізму, а пацієнтам – терпіння. Від імені Волинської обласної ради колектив лікарні привітав зі святом радник голови Вячеслав Рубльов і передав вітання від голови обласної ради Ігоря Палиці. До поздоровлень приєдналася голова постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства Людмила Тимощук i побажала своїм колегам вдячності за їхню нелегку працю та нових здобутків.

У день ювілею Волинського онкологічного диспансеру багато працівників отримали нагороди від влади за сумлінну працю.

Волинському онкодиспансеру - 70 років. Волинському онкодиспансеру - 70 років.

На завершення урочистого заходу волинські артисти провели святковий концерт.

Волинському онкодиспансеру - 70 років. Волинському онкодиспансеру - 70 років.