Дана форма доставить ваше повідомлення на електронну пошту адміністрації Волинського обласного медичного центру онкології.

Новий рентген-діагностичний комплекс введено в експлуатацію

30 січня 2019р.

В 2018 році Волинському обласному онкологічному диспансеру з обласного бюджету було виділено більше 6 млн. гривень на заміну застарілого рентген-апарата "РУМ-20М". Із запропонованих варіантів перевагу було надано сучасному рентген-діагностичному комплексу – Opera T30 csx.

Новий апарат виробництва GMM, Італія (2018 рік випуску), був отриманий у жовтні 2018р. і вже в січні 2019р. введений в експлуатацію.

Opera T30 csx

Апарат дозволяє здійснювати дослідження як в аналоговому, так і в цифровому режимі, проводити томографію, безперервну або імпульсивну флюороскопію, зонографію.

До переваг рентген-діагностичного комплексу "Opera T30 csx" можна віднести:

– відсутність конструктивних бар’єрів для забезпечення повного доступу до пацієнта з будь-якого боку,
– увігнута форма деки столу,
– пульт управління інтегрований з генератором і телевізійною системою нагляду,
– мікропроцесорне управління,
– розмір столу 210х80 см.,
– спеціальна система повороту +90/-30 градусів.

Система Opera T30csxРентгендіагностичний комплекс Opera T30 csx Система Opera T30csxРентгендіагностичний комплекс Opera T30 csx Система Opera T30csxРентгендіагностичний комплекс Opera T30 csx

Рентген-діагностичний комплекс об’єднує в одному апараті три робочих місця, що також є вагомою перевагою в порівнянні з апаратами, де використовуються роздільні робочі місця.

Наявність високочастотного генератора дозволяє при рентгеноскопії в імпульсному режимі значно знизити променеве навантаження на пацієнта без зниження якості отримуваного зображення.

Окрім того, наявність дистанційного керування дозволяє суттєво знизити променеве навантаження на персонал, що проводить рентгеноскопічні дослідження з кімнати керування.

Пультова Opera T30 csx