Дана форма доставить ваше повідомлення на електронну пошту адміністрації Волинського обласного медичного центру онкології.

Стопрак передав нові ноутбуки Волинському онкодиспансеру

19 березня 2019р.

Одним із обов'язкових компонентів медичної реформи в Україні є електронна система охорони здоров'я "E-health", основна задача якої – доступ до інформації про здоров'я кожного пацієнта. Але без повної комп'ютеризації всіх медичних закладів досягнути поставлених цілей просто неможливо.

Стопрак

Благодійний фонд "Стопрак" також підтримує реформу охорони здоров'я і прагнення керівництва Волинського обласного онкодиспансеру зробити все можливе, щоб медичний заклад відповідав найвищим світовим стандартам.

Працюючи з онкохворими людьми важливо швидко реагувати на хворобу, адже у лікуванні раку час – дуже важливий. А щоб лікарі не витрачали його на зайві клопоти з паперами, президент фонду "Стопрак" Марія АдамчукМарія Адамчук передала для закладу  6 нових ноутбуків.

Передані ноутбуки – це ще один внесок фонду "Стопрак" у розвиток установи, що зробить роботу медперсоналу онкологічного диспансеру не лише полегшеною, а й ще більш якіснішою.

Нові ноутбуки від фонду Стопрак Нові ноутбуки від фонду Стопрак