Дана форма доставить ваше повідомлення на електронну пошту адміністрації Волинського обласного медичного центру онкології.

Новини Волинського онкоцентру

Нові ноутбуки від Стопрак19 березня 2019р.

Нові ноутбуки від фонду Стопрак

В рамках підтримки медичної реформи в Україні та покращення якості роботи медперсоналу Благодійний фонд "Стопрак" передав Волинському онкодиспансеру нові ноутбуки.

Читати більше >>

Запрацював сучасний рентгенапарат30 січня 2019р.

Введено в експлуатацію сучасний рентген-діагностичний комплекс

В рентген-діагностичному відділенні Волинського онкодиспансеру запрацював новий сучасний комплекс – "Opera T30 csx", який був встановлений на місці старого рентген-апарату "РУМ-20М".

Читати більше >>

Унікальна операція04 грудня 2018р.

Унікальна операція. Пухлина вагою 8 кг.

03 грудня 2018р. в хірургічному відділенні Волинського онкодиспансеру була проведена унікальна операція по видаленню метастатичної пухлини черевної порожнини великих розмірів.

Читати більше >>

Медичне містечко у центрі Луцька01 жовтня 2018р.

Медичне містечко у центрі Луцька

28 вересня 2018р. у рамках відзначення Всесвітнього дня серця та Міжнародного дня людей похилого віку представники Волинського обласного центру здоров’я, Управління охорони здоров’я облдержадміністрації, міської ради та інші організували Медичне містечко.

Читати більше >>

Волинському онкодиспансеру 70 років09 серпня 2018р.

Волинському онкодиспансеру – 70 років

09 серпня 2018 року виповнилося 70 років з часу створення на Волині онкологічної служби. З нагоди ювілею був проведений урочистий захід у Палаці культури м. Луцька.

Читати більше >>

Сторінка 2 з 3
1
2
3