Дана форма доставить ваше повідомлення на електронну пошту адміністрації Волинського обласного медичного центру онкології.

Новини Волинського онкоцентру

Увага!

Інформація стосовно обмежень консультативного прийому та госпіталізації в зв'язку з заходами по запобіганню поширення коронавірусу COVID-19.
Докладніше .pdf
Всесвітній день боротьби проти раку04 лютого 2020р.

Всесвітній день боротьби проти раку

Щорічно 4 лютого відзначається Всесвітній день боротьби з раком. Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) та Міжнародне агентство з вивчення раку (IARC) за підтримки Міжнародного союзу протиракового контролю (UICC) поширюють інформацію про завдання, що стоять перед світом в боротьбі з раком.

Читати більше >>

Прес-конференція з журналістами01 лютого 2020р.

Прес-конференція з журналістами

31 січня 2020р. лікарі Волинського обласного медичного центру онкології провели прес-конференцію з журналістами на тему "Онкопатологія. Перемогти і протидіяти".
Захід проведено з метою загострити увагу кожної людини на одній з болючих проблем сьогодення.

Читати більше >>

Ремонт фасаду12 листопада 2019р.

Ремонт фасаду онкоцентру

В м. Луцьку по вул. Тімірязєва 1 відбуваються активні ремонтні роботи в рамках реалізації проекту "Капітальний ремонт з термореновацією будівель корпусів Волинського обласного медичного центру онкології".

Читати більше >>

День боротьби з раком молочної залози20 жовтня 2019р.

Всеукраїнський день боротьби з раком молочної залози

Цей день було засновано 20 жовтня 2005р. для того, щоб привернути увагу громадськості до стрімкого зростання в Україні захворюваності на рак грудей. Мета заходів – підвищити проінформованість населення щодо проблем раку молочної залози та наголосити на важливості ранньої діагностики захворювання для проведення належного лікування.

Читати більше >>

Пересувний цифровий мамограф у Нововолинську10 серпня 2019р.

Пересувний цифровий мамограф у Нововолинську

З 22.07 по 09.08.19р. у м. Нововолинськ та с. Благодатне працював пересувний цифровий мамограф. Усім бажаючим проводилось обстеження молочних залоз з метою раннього виявлення раку та передракових захворювань.

Читати більше >>

Сторінка 1 з 3
1
2
3