Повна Назва КВ
Рандомізоване, подвійне сліпе, багатоцентрове дослідження ІІІ фази комбінації MK-1084 з пембролізумабом порівняно з комбінацією пембролізумабу з плацебо як лікування першої лінії для учасників із метастатичним недрібноклітинним раком легень з мутацією KRAS G12C та експресією PD-L1 TPS ≥50%.
Код КВ
MK-1084-004
Заявник
Товариство з обмеженою відповідальністю «МСД Україна»
Спонсор
ТОВ Мерк Шарп енд Доум, США (Merck Sharp & Dohme LLC, USA)
Профіль випробування
Онкологія
Фази
ІІІ
Препарати
MK-1084 – Препарат, що досліджується
Пембролізумаб, MK-3475 (КІТРУДА®, KEYTRUDA®; КІТРУДА; KEYTRUDA) – Препарат, що досліджується
Плацебо до МК-1084 – Плацебо
Стан проведення КВ
Розпочато КВ в Україні
Патологічний стан пацієнта
Метастатичний недрібноклітинний рак легень з мутацією KRAS G12C та експресією PD-L1 ≥50 %
Стать
чоловіча, жіноча
Віковий діапазон
Дорослі (18-65 років), Літнього віку (старші 65 років)
Мета випробування
Основна мета: Порівняти MK-1084 плюс пембролізумаб з плацебо плюс пембролізумаб стосовно впливу на виживаність без прогресування захворювання згідно з критеріями оцінки відповіді при солідних пухлинах, RECIST 1.1 за результатами засліпленої незалежної центральної оцінки (оцінка BICR).
Гіпотеза (H1): комбінація MK-1084 і пембролізумаб є краще, ніж плацебо плюс пембролізумаб, щодо впливу на виживаність без прогресування захворювання згідно з критеріями RECIST 1.1 за результатами оцінки BICR. Порівняти MK-1084 плюс пембролізумаб з плацебо плюс пембролізумаб стосовно впливу на загальну виживаність.
Гіпотеза (H2): комбінація MK-1084 і пембролізумаб є краще, ніж плацебо плюс пембролізумаб, щодо впливу на загальну виживаність.
Вторинні цілі: Оцінити MK-1084 плюс пембролізумаб порівняно з плацебо плюс пембролізумаб стосовно впливу на рівень об’єктивної відповіді пухлини згідно з критеріями RECIST 1.1 за результатами оцінки BICR.
Оцінити MK-1084 плюс пембролізумаб порівняно з плацебо плюс пембролізумаб стосовно впливу на тривалість відповіді згідно з критеріями RECIST 1.1 за результатами оцінки BICR.
Оцінити MK-1084 плюс пембролізумаб порівняно з плацебо плюс пембролізумаб стосовно впливу на безпечність та переносимість.
Оцінити MK-1084 плюс пембролізумаб порівняно з плацебо плюс пембролізумаб стосовно впливу на середню зміну загального стану здоров’я / якості життя, фізичного функціонування, рольового функціонування, задишки, кашлю та болю у грудях порівняно з вихідним рівнем.
Оцінити MK-1084 плюс пембролізумаб порівняно з плацебо плюс пембролізумаб стосовно впливу на тривалість періоду до погіршання загального стану здоров’я / якості життя, фізичного функціонування, рольового функціонування, задишки, кашлю та болю у грудях.
Основні критерії включення
1. Наявність недрібноклітинного раку легень, підтвердженого при гістологічному або цитологічному дослідженні. Примітка: змішані пухлини будуть характеризуватися за переважаючим типом клітин; якщо присутні дрібноклітинні елементи, то пацієнт не матиме права на участь у дослідженні.

2. Наявність нещодавно діагностованої IV стадії (M1a, M1b або M1c) згідно з керівництвом Американського об’єднаного онкологічного комітету (AJCC), версія 8.

3. Наявність вимірного ураження (придатного для вибору як цільове ураження) на підставі критеріїв оцінки відповіді при солідних пухлинах, RECIST 1.1, що було визначено дослідником / радіологом центру. Ураження, які здаються вимірними, але розташовані у раніше опроміненій ділянці, можна вважати вимірними, якщо в них було продемонстровано задокументований ріст після завершення радіотерапії.

4. Наявність зразка пухлинної тканини, в якому експресію PD-L1 було продемонстровано в ≥50% пухлинних клітин (показник TPS≥50%), що було оцінено за допомогою імуногістохімічного аналізу IHC 22C3 у центральній лабораторії.
Примітка: оцінку експресії PD-L1 необхідно провести перед рандомізацією.

5. Наявність зразка пухлинної тканини, в якому було продемонстровано мутацію KRAS G12C за результатами оцінки у центральній лабораторії. Примітка: оцінку наявності мутації KRAS G12C необхідно провести перед рандомізацією.

6. Очікувана тривалість життя не менше 3 місяців.

7. Наявність у учасника статусу фізичної активності, що відповідає 0 або 1 балу за шкалою Східної об’єднаної онкологічної групи (ECOG), що була оцінена протягом 7 днів перед рандомізацією.

8. Наявність адекватної функції органів, про що свідчать величини лабораторних показників, наведені нижче [таблиця 5]. Усі скринінгові лабораторні аналізи потрібно провести протягом 10 днів до застосування першої дози досліджуваного препарату. Таблиця 5 Лабораторні показники адекватної функції органів Система Величина лабораторного показника Гематологічна система Абсолютна кількість нейтрофілів > 1500/ µLa Кількість тромбоцитів > 100,000/ µL Гемоглобін > 9,0 г/дЛ або > 5,6 ммоль/Л а Система нирок Визначений або розрахований кліренс креатиніну b ≥30 мл/хв Система печінки Загальний білірубін АБО Прямий білірубін В ≤1,5 рази перевищує верхню границю діапазону нормальних величин АБО Концентрація прямого білірубіну не повинна перевищувати верхню границю діапазону норми у учасників, у яких концентрація загального білірубіну більше ніж в 1,5 рази перевищує верхню границю діапазону нормальних величин AСТ (СГОТ) та АЛТ (СГПТ) В ≤ 2,5 рази перевищує верхню границю діапазону нормальних величин (у пацієнтів з метастазами в печінку – в ≤5 разів перевищує верхню границю діапазону нормальних величин) Коагуляція Міжнародне нормалізоване відношення або протромбіновий час, а також активований частковий тромбопластиновий час / частковий тромбопластиновий час В ≤1,5 рази перевищує верхню границю діапазону нормальних величин, якщо тільки пацієнту не проводять антикоагулянтнутерапію АЛТ (СГПТ) = аланінамінотрансфераза (сироваткова глутаматпіруватна трансаміназа); ANC = абсолютна кількість нейтрофілів; aPTT = активований частковий тромбопластиновий час; АСТ (СГОТ) = аспартатамінотрансфераза (сироваткова глутаматоксалоацетатна трансаміназа); Cr=креатин; CrCl = кліренс креатиніну; INR = міжнародне нормалізоване співвідношення; pRBC = еритроцитарна маса; PT = протромбіновий час; PTT = частковий тромбопластиновий час; ULN = верхня межа норми. a Відповідність цим критеріям повинна досягатися без використання колонієстимулюючих факторів, без еритропоетинової залежності і без переливання еритроцитарної маси протягом останніх 2 тижнів. b Кліренс креатиніну розраховується за формулою Кокрофта-Голта CrCl = [[140 – вік (роки)] × вага (кг)] / [72 × сироватковий Cr (мг/дЛ)× 0,85 для жінок]. Як альтернативу кліренс креатиніну можна визначати при аналізі зразка добової сечі. Демографічні показники

9. Учасник будь-якої статі віком від 18 років на момент надання інформованої згоди. Інформація для учасників чоловічої статі при народженні

10. Чоловіки, у яких утворюються сперматозоїди, повинні погодитися виконувати наведені нижче вимоги під час лікування у дослідженні та щонайменше протягом періоду, необхідного для виведення з організму кожного досліджуваного препарату після застосування його останньої дози. Тривалість періоду, необхідного для продовження контрацепції після завершення застосування кожного досліджуваного препарату становить: Препарат для перорального застосування (MK-1084 або плацебо), дози ≤200 мг: 10 днів Пембролізумаб: заходи для чоловічої контрацепції не потрібні. Чоловік повинен повністю відмовитися від гетеросексуальних стосунків, якщо це відповідає бажаному та звичайному способу життя пацієнта (постійна абстиненція протягом тривалого періоду) та якщо пацієнт погоджується і надалі утримуватися від таких стосунків АБО Чоловік повинен використовувати контрацептивні засоби, якщо у нього не було підтверджено наявність азооспермії (після проведення вазектомії або через іншу медичну причину, задокументовану на підставі огляду співробітниками медичних записів учасника, медичного обстеження або розмови з учасником), як зазначено нижче: - Під час статевого акту з жінкою, здатною мати дітей, яка не бере участі у дослідженні та яка наразі не є вагітною, пацієнт повинен погодитися використовувати чоловічий презерватив, а його партнерка повинна застосовувати додатковий метод контрацепції, оскільки презерватив може порватися або протекти. Примітка: пацієнт, здатний продукувати еякулят, партнерка якого є вагітною або годує дитину груддю, повинен погодитися використовувати чоловічий презерватив під час кожного епізоду сексуальної активності, під час якого партнерка ризикує зазнати впливу досліджуваного препарату через еякулят. - Використання контрацептивів учасниками, здатними виробляти сперму, повинно відповідати місцевим вимогам стосовно методів контрацепції для людей, які беруть участь у клінічних дослідженнях. Якщо вимоги стосовно контрацепції, що містяться у місцевій інструкції для будь-якого досліджуваного препарату, є більш суворими, ніж вимоги, що наводяться вище, то необхідно дотримуватися вимог у місцевій інструкції. Інформація для учасників жіночої статі при народженні

11. Щоб мати право на участь у дослідженні, особа, якій було надано жіночу стать при народженні, не повинна бути вагітною, не повинна годувати дитину груддю, а також повинна відповідати одній з наступних умов: Бути жінкою, яка не здатна завагітніти АБО Бути жінкою, яка здатна мати дітей та Жінка погодилася використовувати метод контрацепції, який є високоефективним (частота неефективності Препарат для перорального застосування (MK-1084 або плацебо), дози ≤200 мг: 10 днів Пембролізумаб: 120 днів. Дослідник повинен оцінити потенційну неефективність конкретного методу контрацепції (наприклад, недотримання схеми застосування, недавній початок застосування) по відношенню до часу застосування першої дози досліджуваного препарату. Використання жінками, здатними завагітніти, контрацептивних засобів повинно відповідати місцевим вимогам стосовно методів контрацепції для людей, які беруть участь у клінічних дослідженнях. Якщо вимоги стосовно контрацепції, що містяться у місцевій інструкції для будь-якого досліджуваного препарату, є більш суворими, ніж вимоги, що наводяться вище, то необхідно дотримуватися вимог у місцевій інструкції. Жінка отримала негативний результат високочутливого тесту на вагітність (за допомогою аналізу сечі або сироватки крові, як це вимагається згідно з місцевими положеннями), протягом 24 годин (для аналізу сечі) або 72 годин (для аналізу сироватки крові) перед застосуванням першої дози досліджуваного препарату. Якщо результат аналізу сечі не можна підтвердити як негативний (наприклад, якщо було отримано неоднозначний результат), то необхідно провести тест на вагітність за допомогою аналізу сироватки крові. Якщо у такому випадку результат тесту на вагітність за допомогою аналізу сироватки крові виявиться позитивним, то таку учасницю потрібно виключити із дослідження. Додаткові вимоги до проведення тесту на вагітність під час та після лікування у дослідженні наводяться у розділі 8.3.5. Жінка повинна утримуватися від грудного вигодовування протягом періоду лікування у дослідженні та щонайменше 120 днів після застосування досліджуваного препарату (MK-1084 або пембролізумаб). Дослідник несе відповідальність за аналіз медичного анамнезу, менструального анамнезу та недавньої сексуальної активності для зменшення ризику включення у дослідження жінки з ранньою невизначеною вагітністю Інформована згода

12. Учасник (або його законний представник) надав задокументовану інформовану згоду на участь у дослідженні. Учасник може також надати згоду/дозвіл на проведення майбутнього біомедичного дослідження. Проте учасник може брати участь в основному дослідженні і без участі у майбутньому біомедичному дослідженні.

13. Надання архівного зразка пухлинної тканини або зразка, нещодавно отриманого за допомогою товстогольної, інцизійної або ексцизійної біопсії пухлинного ураження, яке раніше не опромінювалося. Детальна інформація стосовно надання зразка пухлинної тканини наводиться у посібнику з проведення лабораторних досліджень.

14. У учасників з побічними ефектами внаслідок попередньої протипухлинної терапії повинно відбутися відновлення зі зменшенням цих ефектів до ≤1-го ступеня або до вихідного рівня. У дослідження дозволяється включати учасників з побічними ефектами, пов’язаними з ендокринною системою, яким проводиться адекватна гормональна терапія, або учасників з нейропатією ≤2-го ступеня.

15. У ВІЛ-інфікованих учасників наявна ВІЛ-інфекція повинна добре контролюватися за допомогою антиретровірусної терапії, що визначається на підставі такого: a. У учасників, яким проводять антиретровірусну терапію, кількість Т-клітин CD 4+ на момент скринінгу повинна становити ≥350 клітин/мм 3 . b. У учасників, яким проводять антиретровірусну терапію, повинно досягатися та підтримуватися пригнічення вірусологічного навантаження, що визначається як підтверджений рівень РНК ВІЛ нижче 50 або нижче межі виявлення при проведенні аналізу у місцевій лабораторій під час скринінгу та принаймні за 12 тижнів до скринінгу. с. Рекомендується, щоб у учасників протягом останніх 12 місяців не було опортуністичних інфекцій, що свідчать про наявність СНІДу. d. У учасників, яким проводять антиретровірусну терапію, схема такого лікування повинна бути стабільною без зміни лікарських засобів або дози протягом щонайменше 4 тижні до включення у дослідження (день 1), учасники повинні погодитися продовжувати таку антиретровірусну терапію протягом усього дослідження. е. Комбінована схема антиретровірусної терапії не повинна містити жодних антиретровірусних засобів, які взаємодіють з інгібіторами/ індукторами/ субстратами CYP3A4.

16. Учасники із наявністю поверхневого антигену вірусу гепатиту В є придатними для участі у дослідженні, якщо вони отримували противірусну терапію гепатиту В протягом принаймні 4 тижнів та якщо у них перед рандомізацією не визначається вірусне навантаження вірусом гепатиту В. Примітка: учасники повинні продовжувати противірусну терапію протягом усього лікування у дослідженні та повинні дотримуватися місцевих рекомендацій щодо противірусної терапії гепатиту В після завершення лікування у дослідженні. Аналіз на наявність гепатиту В під час скринінгу проводити не потрібно за винятком таких випадків: Наявність в анамнезі інфекції, викликаної вірусом гепатиту В. Такий аналіз є вимогою місцевого органу охорони здоров’я.

17. Учасники із наявністю в анамнезі інфекції, викликаної вірусом гепатиту С, є придатними для участі у дослідженні, якщо у них перед скринінгом не визначається вірусне навантаження вірусом гепатиту С. Примітка: учасники повинні завершити лікувальну противірусну терапію принаймні за 4 тижні до рандомізації. Аналіз на наявність гепатиту С під час скринінгу проводити не потрібно за винятком таких випадків: Наявність в анамнезі інфекції, викликаної вірусом гепатиту С. Такий аналіз є вимогою місцевого органу охорони здоров’я.
Основні критерії невключення
1. Наявність діагнозу дрібноклітинного раку легені. Якщо у змішаній пухлині присутні дрібноклітинні елементи, то такий пацієнт не матиме права на участь у дослідженні.

2. Наявність активного запального захворювання кишечника, яке потребує застосування імуносупресивного засобу, або попередній чіткий анамнез запального захворювання кишечника (наприклад, хвороби Крона, виразкового коліту або хронічної діареї).

3. Наявність в анамнезі або наявність активного неврологічного паранеопластичного синдрому.

4. Наявність активної інфекції, що потребує системної терапії.

5. Наявність неконтрольованого серйозного серцево-судинного захворювання або цереброваскулярного захворювання, включаючи застійну серцеву недостатність III або IV функціонального класу за класифікацією Нью-Йоркської кардіологічної асоціації, нестабільну стенокардію, інфаркт міокарда, неконтрольовану симптоматичну аритмію, подовження інтервалу QTcF >470 мс, та/або наявність інших серйозних серцево-судинних та цереброваскулярних захворювань протягом 6 місяців перед лікуванням у дослідженні.

6. Наявність високого медичного ризику через серйозний, неконтрольований патологічний стан або через незлоякісне системне захворювання. Приклади включають, крім іншого, неконтрольований великий судомний розлад, нестабільну компресію спинного мозку або синдром верхньої порожнистої вени.

7. Наявність одного або декількох наступних офтальмологічних порушень/станів: внутрішньоочний тиск >21 мм рт.ст. та/або діагноз будь-якої глаукоми (наприклад, відкритокутової, закритокутової або змішаної), діагноз центральної серозної ретинопатії, оклюзія вени сітківки або оклюзія артерії сітківки, діагноз дегенеративного захворювання сітківки ока (наприклад, волога або суха макулярна дегенерація).

8. Нездатність проковтнути препарат для перорального застосування або наявність шлунково-кишкового розладу, що впливає на всмоктування (наприклад, гастректомія, часткова кишкова непрохідність або мальабсорбція). Попередня/супутня терапія

9. Попереднє проведення системної протипухлинної терапії з приводу метастатичного недрібноклітинного раку легень.
Примітка: дозволяється проведення попередньої хіміотерапії та/або променевої терапії як частини неоад’ювантного або ад’ювантного лікування або хіміопроменевої терапії з приводу неметастатичного недрібноклітинного раку легень, якщо таку терапію було завершено принаймні за 12 місяців до діагностики метастатичного недрібноклітинного раку легень.
Примітка: у учасника повинно відбутися зникнення усіх побічних ефектів внаслідок попереднього лікування до ≤ 1-го ступеня або до вихідного рівня. У дослідження дозволяється включати учасників з нейропатією ≤ 2-го ступеня. Для участі у дослідженні можуть також бути придатними учасники з побічними ефектами ≤2-го ступеня, пов’язані з ендокринною системою, які потребують лікування або замісної гормонотерапії.

10. Проведення пацієнту попереднього лікування за допомогою будь-якого лікарського засобу, дія якого спрямована проти PD-1, PD-L1 або PD-L2, або за допомогою лікарського засобу, що впливає на інші стимуляторні або коінгібіторні Т-клітинні рецептори (наприклад, CTLA-4, OX-40, CD137). Примітка: дозволяється проведення попереднього лікування препаратами проти PD-1, PD-L1 або PD-L2, що проводилося у рамках неоад’ювантної або ад’ювантної терапії з приводу неметастатичного резектабельного недрібноклітинного раку легень, якщо таку терапію було завершено принаймні за 12 місяців до встановлення діагнозу метастатичного недрібноклітинного раку легень.

11. Отримання попереднього лікування будь-яким лікарським засобом, дія якого спрямована проти мутацій KRAS.

12. Застосування лікарських засобів, продуктів харчування або рослинних добавок, які вважаються сильними інгібіторами CYP3A, сильними індукторами CYP3A або які є субстратами CYP3A з вузьким терапевтичним індексом або які є субстратами P-gp або чутливими субстратами OATP1B, протягом 2 тижнів до початку дослідження (див. таблицю 7).

13. Проведення променевої терапії легень при дозі >30 Грей протягом 6 місяців до початку дослідження.

14. Проведення променевої терапії протягом 2 тижнів до початку лікування у дослідженні. У учасника повинно відбутися зникнення усіх ознак токсичності, пов’язаних з радіотерапією, учасник не повинен потребувати застосування кортикостероїдних засобів і у учасника не повинен спостерігатися радіаційний пневмоніт. Для паліативної променевої терапії (≤2 тижнів променевої терапії) при захворюваннях, не пов’язаних з ЦНС, дозволяється 1-тижневий період відновлення.

15. Введення живої або живої атенуйованої вакцини протягом 30 днів до застосування першої дози досліджуваного препарату. При цьому дозволяється введення вбитих вакцин.

16. Під час дослідження очікується потреба у проведенні будь-якого іншого протипухлинного лікування з приводу недрібноклітинного раку легень, включаючи променеву терапію. Виняток: під час дослідження може дозволятися проведення опромінення головного мозку після консультації зі спонсором. Під час дослідження не допускається профілактичне опромінення головного мозку. Попередній / поточний досвід участі у клінічних дослідженнях

17. Введення будь-якого досліджуваного препарату або застосування досліджуваного пристрою протягом 4 тижнів до початку лікування у дослідженні.

18. Наявність клінічно активних метастазів у центральній нервовій системі та/або карциноматозного менінгіту. У дослідження дозволяється включати учасників з метастазами у головний мозок за таких умов: клінічно стабільний стан протягом щонайменше 2 тижнів, а також відсутність ознак нових або збільшених метастазів у головний мозок, а також припинення прийому стероїдних засобів за 3 дні до застосування досліджуваного препарату. Стабільність метастазів у головний мозок відповідно до цього визначення потрібно встановити до застосування першої дози досліджуваного препарату. У дослідженні можуть брати участь пацієнти з відомими нелікованими безсимптомними метастазами у головний мозок (тобто без неврологічних симптомів, без потреби у застосуванні кортикостероїдних засобів, без навколишнього набряку або лише з мінімальним набряком та без ураження розміром >1,5 см), але такі пацієнти потребуватимуть регулярного проведення візуалізації головного мозку як окремої ураженої ділянки.

19. Наявність у учасника імунодефіциту як діагнозу або проведення пацієнту тривалої системної терапії стероїдами (у дозі, що перевищує еквівалент 10 мг преднізону на добу) або будь-якої іншої форми імуносупресивної терапії протягом 7 днів до застосування першої дози досліджуваного препарату. Наявність у учасника відомого додаткового злоякісного захворювання, яке прогресує або вимагало активного лікування протягом останніх 3 років. Примітка: у дослідження дозволяється включати учасників з базальноклітинною карциномою шкіри, плоскоклітинною карциномою шкіри або карциномою in situ за винятком карциноми in situ сечового міхура, яким провели терапію з метою потенційного виліковування. До участі також допускаються пацієнти з наявністю в анамнезі раку передміхурової залози на ранній стадії з низьким ризиком (T1-Т2а, ≤6 балів за шкалою Глісона та концентрація простат-специфічного антигена.

20. Наявність у учасника значної гіперчутливості (≥3-го ступеня) до пембролізумабу та/або будь-яких допоміжних речовин у складі цього препарату.

21. Наявність у учасника відомої гіперчутливості до будь-яких компонентів або допоміжних речовин у складі MK-1084.

22. Наявність у учасника аутоімунного захворювання в активній формі, яке вимагало системного лікування протягом останніх 2 років. При цьому дозволяється проведення замісної терапії (наприклад, тироксин, інсулін або кортикостероїдний засіб у фізіологічній дозі).

23. Наявність у учасника в минулому пневмоніту (неінфекційного) / інтерстиціального захворювання легень, яке вимагало лікування стероїдними засобами, або наявність у учасника пневмоніту / інтерстиціального захворювання легень у теперішній час. Примітка: лімфангітичне розповсюдження недрібноклітинного раку легень не вважається критерієм виключення.

24. Наявність у минулому або в теперішній час будь-якого стану, факту проходження терапії, порушень лабораторних параметрів або інших обставин, які можуть вплинути на результати цього дослідження, заважати участі пацієнта у дослідженні протягом усього періоду дослідження або через які участь у дослідженні, на думку лікуючого дослідника, може завдати шкоди здоров’ю пацієнта.

25. Наявність психіатричного захворювання або зловживання психоактивними речовинами, що може заважати здатності учасника виконувати вимоги у дослідженні.

26. ВІЛ-інфіковані учасники з саркомою Капоші та/або мультицентричною хворобою Кастлемана в анамнезі.

27. Проведення пацієнту трансплантації алогенної тканини/солідного органу.

28. У пацієнта не відбулося повного відновлення після будь-яких наслідків серйозної хірургічної процедури. Хірургічні процедури, які вимагали загальної анестезії, повинні бути завершені принаймні за 2 тижні до першого застосування досліджуваного препарату. Хірургічні процедури, що вимагали регіонарної/епідуральної анестезії, повинні бути завершені принаймні за 72 години до першого застосування досліджуваного препарату, і у учасника повинно відбутися повне відновлення стану.
Запланована тривалість КВ в Україні
6 років 9 місяців
Запланована тривалість КВ в світі
6 років 9 місяців
Дата початку КВ в Україні
24.05.2024
Місця проведення дослідження та відповідальні дослідники
1. Комунальне некомерційне підприємство «Прикарпатський клінічний онкологічний центр Івано-Франківської обласної ради», м. Івано-Франківськ. Відповідальний дослідник - Бойко В.В
2. Комунальне некомерційне підприємство «Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради», м. Кропивницький. Відповідальний дослідник - Іскімжи Д.І.
3. Комунальне підприємство «Рівненська обласна клінічна лікарня імені Юрія Семенюка» Рівненської обласної ради, м. Рівне. Відповідальний дослідник - Кобзєв О.І.
4. Комунальне некомерційне підприємство «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради, м. Житомир. Відповідальний дослідник - Ліпецька О.П.
5. Комунальне некомерційне підприємство «Клінічний центр онкології, гематології, трансплантології та паліативної допомоги Черкаської обласної ради», м. Черкаси. Відповідальний дослідник - Парамонов В.В.
6. Обласне комунальне некомерційне підприємство «Буковинський клінічний онкологічний центр», м Чернівці. Відповідальний дослідник - Підвербецька А.В.
7. Комунальне некомерційне підприємство «Подільський регіональний центр онкології Вінницької обласної ради», м. Вінниця. Відповідальний дослідник - Притуляк С.М.
8. Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр», м. Львів. Відповідальний дослідник - Шпарик Я.В.
9. Медичний центр товариства з обмеженою відповідальністю "Мрія Мед-Сервіс", м. Кривий Ріг. Відповідальний дослідник - Вігуро М.С.
10. Комунальне підприємство «Волинська обласна клінічна лікарня» Волинської обласної ради, м. Луцьк. Відповідальний дослідник - Сінєльніков І.В.
11. Комунальне некомерційне підприємство «Львівське територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги», м. Львів. Відповідальний дослідник - Король Ю.І.
12. Товариство з обмеженою відповідальністю "медичний центр"МедОфіс Груп", м. Київ. Відповідальний дослідник - Пацко В.В.
Кількість досліджуваних в Україні
18.03.2024 Запланована - 400
Кількість досліджуваних в світі
18.03.2024 Запланована - 6000
Засідання
НЕР - 25.04.2024
Супутні матеріали
- лабораторні набори;
- min/max термометри;
- сканери для зчитування штрих-кодів (Barcode scanners);
- електронні щоденники для пацієнтів;
- інфузомати;
- центрифуги з охолодженням;
- друковані матеріали
Номер та дата наказу МОЗ
№ 766 від 03.05.2024
Файли для завантаження
.pdf   .doc

- Волинський обласний онкологічний диспансер -