Дана форма доставить ваше повідомлення на електронну пошту адміністрації Волинського обласного медичного центру онкології.

Новини Волинського онкоцентру

Нові ноутбуки від Стопрак19 березня 2019р.

Нові ноутбуки від фонду Стопрак

В рамках підтримки медичної реформи в Україні та покращення якості роботи медперсоналу Благодійний фонд "Стопрак" передав Волинському онкодиспансеру нові ноутбуки.

Читати більше >>

Всесвітній день боротьби проти раку04 лютого 2019р.

Всесвітній день боротьби проти раку

Щорічно 4 лютого відзначається Всесвітній день боротьби з раком. Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) та Міжнародне агентство з вивчення раку (IARC) за підтримки Міжнародного союзу протиракового контролю (UICC) поширюють інформацію про завдання, що стоять перед світом в боротьбі з раком.

Читати більше >>

Запрацював сучасний рентгенапарат30 січня 2019р.

Введено в експлуатацію сучасний рентген-діагностичний комплекс

В рентген-діагностичному відділенні Волинського онкодиспансеру запрацював новий сучасний комплекс – "Opera T30 csx", який був встановлений на місці старого рентген-апарату "РУМ-20М".

Читати більше >>

Унікальна операція04 грудня 2018р.

Унікальна операція. Пухлина вагою 8 кг.

03 грудня 2018р. в хірургічному відділенні Волинського онкодиспансеру була проведена унікальна операція по видаленню метастатичної пухлини черевної порожнини великих розмірів.

Читати більше >>

День боротьби з раком молочної залози20 жовтня 2018р.

Всеукраїнський день боротьби з раком молочної залози

Цей день було засновано 20 жовтня 2005р. для того, щоб привернути увагу громадськості до стрімкого зростання в Україні захворюваності на рак грудей. Мета заходів – підвищити проінформованість населення щодо проблем раку молочної залози та наголосити на важливості ранньої діагностики захворювання для проведення належного лікування.

Читати більше >>

Сторінка 1 з 2
1
2
ᐅᐅ